Wymiana i zwrot

W razie gdy z jakiegoś powodu nabyta rzecz nie spełni Państwa oczekiwań, prosimy o kontakt telefoniczny lub drogą elektroniczną.

W korespondencji podać należy numer zamówienia wraz z opisem problemu. W przypadku niedopasowania sobie rozmiaru zawsze można wymienić na inny.

Do wymiany, zwrotu bądź reklamacji prosimy dołączyć dowód zakupu oraz poprawnie wypełniony „formularz”. Ułatwi i przyspieszy to procedurę wymiany, zwrotu lub reklamacji. Formularze są dostępne poniżej. Zwracany towar nie powinien nosić znamion użytkowania oraz powinien posiadać wszystkie dołączone metki.

Zwracany towar powinien posiadać oryginalne opakowanie lub adekwatne, które zabezpiecza go na czas transportu.

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

Istnieje możliwość zwrotu towaru do 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podawania przyczyny. Nie przyjmujemy przesyłek wysłanych do nas „za pobraniem” (płatnych przy odbiorze). Zwracany towar odsyłamy na adres siedziby firmy na swój koszt.

Wymiana w przypadku niedopasowania sobie rozmiaru jest bezpłatna.


+48 504-461-137
+48 516-189-160

e-mail: sklep@coolfashion.pl